Jsi tu nově? Klikni!

14. února 2017 v 15:24 | Rain
Hi.
Za prvé ti moc děkuji, že si vzal/a kousek svého času proto, aby ses podíval/a na můj blog. Nesmírně si toho vážím. Mé jméno je Rain (ano správně, déšť). Je to samozřejmě pseudonym, stejně jako GirlInABlackDress. Jsme jedna osoba, ale stejně více uprostředňuji Rain. Ale říkejte mi prosím vás, dle libosti.
Aby ses tu trochu zoorientovala,vysvětlím ti, proč jsem si vůbec založila blog a význam každé rubriky. Předem upozorňuji, že nejsem na blogu nová, tak mne prosím neopravujte a věřte, že vím, proč jakoukoliv z daných věcí dělám. Děkuji.
Proč?
Mám už nějaký ten pátek Wattpad (předpokládám, že víte co to je, pokud ne, tak si to prostě vygooglujte). Píšu jednu celkem mé osobě dostačující knihu, která se jmenuje Feuilles (fr.listy), pokud chcete, tak se určitě mrkněte, nikoho ale nenutím, nemusí to být váš šálek čaje. Plánuji také psát další příběhy až tento dokončím, ale o to tu vůbec nejde, reklamu si umím dělat i jinde. Jde o to, že chci mít na svém účtu na Wattpadu čisto, proto mám také zatím jeden jediný příběh a nehodlám osát další, dokud ho nedokončím. Na Wattpadu moc s nikým nekomunikuji a nesdílím své názory. Čtu vlastně jen jednu knihu, co mně zaujala a pak knihy svých kamarádek (podpora nadevše). Takže mě napadlo, že bych si založila blog právě pro tyto účely. Psát sem krátké nebo i dlouhé příběhy, recenze na knihy, své vlastní bláboly a jelikož jsem velká fanynka seriálů, tak i rekapitulace seriálů, která bude obsahovat spoilery, což nad každý článek napíšu, nebojte. Seriály, tkeré sleduji jsou:
The Vampire Diaries (8x12),Riverdale (1x03),Teen Wolf (1x10). K Teen Wolf samozřejmě rekapitulace dělat nebudu, jelikož ho nemám celý shldnutý, ale pracuje se na tom.
Ještě jednou moc děkuji, že jste si tento článek přečetli. Znamená to pro mě moc a užijte si zbytek dne.♥
Rain

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama